YESTA MİMARLIK DEKORASYON İNŞAAT DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

HİZMETLERİMİZ

Yesta Mimarlık Dekorasyon İnş. Dan. Tic. Ltd. Şti. , mimari proje, dekorasyon projesi ve uygulamaları ile danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Projelerini gerçekleştirirken müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını doğru tespit edip, onlara sadece birer bina değil, çağdaş, modern, konforlu, estetik ve olabildiğince ekonomik birer yaşam alanı sunma amacı taşımaktadır.

Bu doğrultuda; lüks konuttan endüstriyel tesislere, dekorasyondan toplu konut projelerine kadar gerçekleştirdiği çeşitli ölçekli projelerde aynı zamanda sektörün tanınmış ve değerli firmalarıyla kurduğu çözüm ortaklıkları ile başarılı projelere imza atmıştır.

Enerji tasarrufu amacıyla kanunlaşan, binalarda Enerji Kimlik Belgesi alma zorunluluğu konusunu, Yesta Mimarlık sadece bir belge olarak değil, tasarımın ilk aşamasında ele alınması gereken bir gereklilik olarak görmektedir.

Ayrıca şirketimiz "Enerji Kimlik Belgesi" vermeye yetkilidir.


MİMARİ PROJE

Yesta Mimarlık; tasarımlarında fonksiyon, ekonomi, estetik ve kullanıcı isteklerini tasarımın ayrılmaz ilkeleri kabul eder. Projelerinde yenilenebilir enerjinin tüm gereklerini gözeterek çevreye duyarlı yapılar gerçekleştirmektedir.

DEKORASYON PROJESİ

Yesta Mimarlık; ofis, otel, restoran, villa gibi dekorasyonları, uzman kadrosu ile birlikte estetik, fonksiyonel ve ekonomik ilkelerini gözeterek gerçekleştirir.

RESTORASYON PROJESİ

Yesta Mimarlık; Y. Mimar Restoratör Hakan Serhat YILMAZ yönetiminde tarihi eserlerin rölöve, restitüsyon ve restorasyon projelerini, restorasyon ilkelerini gözeterek gerçekleştirir.


UYGULAMA

Yesta Mimarlık; her türlü dekorasyon projelerinin hayata geçirilmesinde uzman çözüm ortakları ile en iyi kalitede ve zamanında gerçekleştirmektedir.

DANIŞMANLIK

Yesta Mimarlık; her türlü projenin proje yönetimini, Mimar Abdurrahman TİRYAKİ liderliğinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

© Copyright 2015 Yesta Mimarlık. Her Hakkı Saklıdır.
Bu web sitesindeki içerik ve görseller hiçbir şekilde kullanılamaz.